Cookievoorkeuren

Kavel 305-148-ST022-1-S3: Hollywood Regency Style Ramiro Tarazona 24 Carat Gold Plated Mid-Century Display Cabinet with Glass Shelves. Spain, 1980s.

Wanneer een bod binnen 3 minuten voor sluiting van het kavel wordt gedaan, wordt de sluitingstijd met 3 minuten verlengd.

Kavelinformatie

Openingsbod:
€ 650
Verhoging:50
Biedingen:0
Eindigt in:03 Feb 2026 21:18:00 (CET) (4d 11h)
Uw bod:
Auto bod:
Let op! Je bod wordt verhoogd met 22% opgeld. Dit kavel is vrij van BTW.

Omschrijving

Please note! This lot contains only one of the cabinets shown.
Very exclusive and high quality Spanish mid-century design display unit by Ramiro Tarazona. There are three identical units available. Suits perfect in a shop interior of luxury goods. Each display unit contains four high quality glass shelves and one mirror shelve on the bottom (size width 80 cm., depth 23 cm.) that fit in a 24 carat gold plated beautifully designed frame. Each original unit is in a very well preserved authentic vintage condition. There is some minor wear on one glass shelve, consistent its age and use. 24 Carat gold display unit with glass shelves. Ramiro Tarazona. Spain. 1980s.

Dimensions unit: Height 172 cm/67,7″ Width 98 cm/38,6″ Depth 40 cm/15,8″
Sizes glass/mirror shelves: Width 80 cm/31,5″ Depth 23 cm/9,1″

Tijdens de veiling kunnen wij actieve bieders telefonisch of schriftelijk benaderen om biedingen te controleren. Dit doen we om bieders en het biedproces te beschermen. Het is daarom belangrijk dat je als bieder tijdens de veiling bereikbaar bent.

Retourneren?
Dit betreft een faillissements- of openbare veiling waardoor de kavels in deze veiling niet op basis van het wettelijk herroepingsrecht geretourneerd kunnen worden. Voor meer informatie zie onze algemene verkoopvoorwaarden.

Plaats je Bod is niet de verkoper. Wij veilen en factureren als bemiddelaar in opdracht van een derde partij, de verkoper.

Betaal eenvoudig met iDeal via uw PlaatsJeBod Account. Het is niet mogelijk om contant of per PIN te betalen.

Alle kavels worden zo uitgebreid mogelijk beschreven, maar apparaten en machines worden niet getest en/of uitgeprobeerd.

Computers aangeboden in faillissements- of executieveilingen bevatten geen programmatuur of software.

Al onze veilingen staan onder toezicht van een notaris.

Wij raden aan om van de (eventuele) kijkdag gebruik te maken.

Andere informatie

Lees de regels & voorwaarden voordat u bied op dit kavel.