Kavel 305-117-CH333-A3: Beautiful Mid-Century Set of 2 Black Leather Brutalist Lounge Chairs with Black Wooden Frame, Designed by Sonja Wasseur. The Netherlands, 1970s.
Wanneer een bod binnen 3 minuten voor sluiting van het kavel wordt gedaan, wordt de sluitingstijd met 3 minuten verlengd.
Kavelinformatie
Omschrijving
Exceptional Brutalist lounge set designed by Atelier Sonja Wasseur, consisting of two substantial lounge chairs. Each chair features a solid dark brown wooden base combined with generously padded leather cushions in a rich chocolate-brown tone. A characteristic central cushion functions as an integrated arm support, reinforcing the sculptural and architectural nature of the design.
The Brutalist character is expressed through the bold proportions, honest materials and strong geometric lines. Both wood and leather display a beautiful natural patina, enhancing the authenticity and depth of the set. Very well preserved and offering excellent seating comfort. A rare and highly sought-after Brutalist ensemble. Dimensions: Height 85 cm, Width 82 cm (each), Depth 75 cm, Seating Height 30 cm, Arm Rests 39 cm
Tijdens de veiling kunnen wij actieve bieders telefonisch of schriftelijk benaderen om biedingen te controleren. Dit doen we om bieders en het biedproces te beschermen. Het is daarom belangrijk dat je als bieder tijdens de veiling bereikbaar bent.
Retourneren?
Dit betreft een faillissements- of openbare veiling waardoor de kavels in deze veiling niet op basis van het wettelijk herroepingsrecht geretourneerd kunnen worden. Voor meer informatie zie onze algemene verkoopvoorwaarden.
Plaats je Bod is niet de verkoper. Wij veilen en factureren als bemiddelaar in opdracht van een derde partij, de verkoper.
Betaal eenvoudig met iDeal via uw PlaatsJeBod Account. Het is niet mogelijk om contant of per PIN te betalen.
Alle kavels worden zo uitgebreid mogelijk beschreven, maar apparaten en machines worden niet getest en/of uitgeprobeerd.
Computers aangeboden in faillissements- of executieveilingen bevatten geen programmatuur of software.
Al onze veilingen staan onder toezicht van een notaris.
Wij raden aan om van de (eventuele) kijkdag gebruik te maken.
Andere informatie
Lees de regels & voorwaarden voordat u bied op dit kavel.

categorieën