Cookievoorkeuren
Kunst en decoratie
Spandoek met aluminium frame, afm. 185 x 258 cm
Bekijk kavel
Diverse decoratiemateriaal, w.o. vazen met kunstbloemen
Bekijk kavel
Partij achtergrondpapier, diverse kleuren, papier en stof,
breedte tot ca 280 cm
Bekijk kavel
Gesloten Kavels
1 Collectors item, levensgrote Beerwolf van Coors Light beer uit
US
Bekijk kavel
1 Decoratieve grote kunststof hand "wijzende vinger"
Bekijk kavel
1 Nostalgische Neon reklame "HEINEKEN" gaat niet aan
Bekijk kavel
Decoratie, betonlook, losse pilaar en pot, hoogte: 185 cm; kavel
bevindt zich op 1e etage, geen lift aanwezig.
Bekijk kavel
1 Decoratieve koekoeksklok met geluid, ongebruikt in doos.
Hawai-Tiki Style
Bekijk kavel
2 x Aardenwerken plantenbak met houten decoratie en kunstbloemen
en 7 wissellijsten
Bekijk kavel
16 zeefdrukken in lijst met glas en passepartout, afm. 75 x 88
cm.
Bekijk kavel
Hawai-Tiki Style
Bekijk kavel
8 halfronde marmeren bladen, 2x zwart, 6 x wit afm.: 105x45
cm.
Bekijk kavel
Hawai-Tiki Style
Bekijk kavel
Partij koziol kunststof tassen, boodschappenwagen, tafelkleden
etc.
Bekijk kavel
Partij vlinders in diverse kleuren, in 13 kratten
Bekijk kavel
Party kunststof (lichtdoorlatende) dames rompen, ca. 13
stuks
Bekijk kavel
4 Houten ladennblokken met deur en lade, afm.: 45x60x65 cm.
Bekijk kavel
1 Kunstwerk in lijst zeefdruk 176/200, gesigneerd
Bekijk kavel
2 Kunststof vleugels met glitters, lengte ca, 140 cm.
Bekijk kavel
15 kunststof lichtdoorlatende mannen- en dames rompen
Bekijk kavel
Diverse decoratie waaronder spiegel, 2 houten kratten afm. Ca.
40x31x22 cm, fietswiel klok diameter ca. 60 cm, wandgeschroefde
cklick frame lijsten afm. Ca. 34x23 cm
Bekijk kavel
Partij van ca. 360 glazen kerstballen, Marcel Wanders
Bekijk kavel
Pallet met glitter ballen kroonluchters en 1 pallet met zilveren
ballen
Bekijk kavel
2 Pallets diverse decoratie w.o. Candy, vlinders,
sportprijzen
Bekijk kavel
Partij van ca. 41 ovale spiegels met groene lijst afm. 87x65
cm.
Bekijk kavel
Partij van ca. 165 groene kunststof manden, rond 45 cm. X 32
cm.
Bekijk kavel
Partij groene decoratie, w.o. appels, bordjes, vlinders etc.
Bekijk kavel
2 pallets diverse decoratie w.o. marcel wanders strikken en
koziol bladen
Bekijk kavel
5 pallets met Marcel Wanders glazen kerstballen, kleur wit, goud
en zwart
Bekijk kavel
1 Partij groene glitter ballen, c. 40 cm. Rond (10 stuks) en 2
stuks discoballen.
Bekijk kavel
7 Pallets met diverse paspoppen, ca. 30 luxe paspoppen
Bekijk kavel
3 pallets met kunststof paspop rompen, ca. 20 stuks
Bekijk kavel
6 pallets met diverse papspoppen en rompen, ca. 25 stuks
Bekijk kavel
2 wandversieringen voorzien van geluiddempend materiaal en
aluminium lijst (tbv spie) afm.: 375x448 cm.
Bekijk kavel
2 Pallets met Marcel Wanders glazen kerstballen, zwart, wit en
goud, 10 cm. Doorsnede
Bekijk kavel
Pallet met Marlies Dekkers diverse decoratie, w.o.: kaartspel,
slotjes, schildpadjes etc. ca. 2200 stuks
Bekijk kavel
Partij glazen stolpjes, ca. 95 stuks, diam. 14 cm x 17 cm.
Bekijk kavel
2 Pallets met opvouwbare kruiwagens, ca. 30 stuks
Bekijk kavel
2 Pallets met opvouwbare kruiwagens, ca. 17 stuks
Bekijk kavel
1 Pallet met opvouwbare kruiwagens, ca. 20 stuks
Bekijk kavel
1 Pallet met opvouwbare kruiwagens, ca. 18 stuks
Bekijk kavel
Bekijk kavel
1 Pallet met 7 sets (14 stuks) kunststof mannenbenen ca. 70 cm.
Lang
Bekijk kavel
Pallet met 6 sets (a 3 stuks) met paarden benen, ca. 70 cm
lang
Bekijk kavel
Terug naar boven
Zoek op categorie
categorieën
Taxaties
We kunnen u helpen om uw activa en voorraad uit elke branche te waarderen en deze in een veiling op dit platform te plaatsen. Stuur een bericht naar Plaats Je Bod en we nemen snel contact met u op.
Lees verder...