Cookievoorkeuren

Veiling Jonker-Makis Robotics B.V.

Kavels:9
Eindigt: 12 dec. 2022 19:00:00 (CET)

Veiling van activa afkomstig uit het faillissement van Jonker-Makis Robotics B.V.

Locatie: Heemskerk
Kijkdag: Op afspraak
Afhaaldag: Vrijdag 16 december 2022 tussen 09:00 uur en 14:00 uur

Opmerking voor kopers

Voor een bezichtiging kunt u een afspraak maken via de mail. Wij raden u aan om van deze gelegenheid gebruik te maken.

Voeg de sluiting toe aan uw agenda (ical bestand)

Kavels in deze veiling

Geen openstaande kavels gevonden

Gesloten Kavels

Kavel 1: Lea Robot Rollator

Bieden op dit kavel is geëindigd

Lea Robot Rollator, ongebruikt in houten krat, eigen gewicht 43 KG, werking en compleetheid onbekend en niet getest

Bekijk kavel

Kavel 2: Lea Robot Rollator

Bekijk kavel

Kavel 3: Lea Robot Rollator

Bekijk kavel

Kavel 4: Lea Robot Rollator

Bekijk kavel

Kavel 5: Lea Robot Rollator

Bekijk kavel

Kavel 6: Partij 10" tablets

ca. 160 tablets, Prodvx, ongebruikt, 10" diagonaal

Bekijk kavel

Kavel 7: 6 Lea Robot Rollators

6 Lea Robot Rollators, gebruikt, werking onbekend

Bekijk kavel

Kavel 8: Pallets met onderdelen

9 Pallets met diverse onderdelen en toebehoren

Bekijk kavel

Kavel 9: Rollator Baskets

ca. 190 Rollator baskets afm. 60x46x30 cm.

Bekijk kavel

Terug naar boven